ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO Striga L/00200 16W

Ledko

1 264Kč běžná cena 3 890Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO Striga L/00200 16W

  ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO Striga L/00200 16W

  Dekorativní závěsný LED lustr o délce 1 m má velmi jemný elegantní a nadčasový design, který rozzáří svým příjemným teplým bílým světlem s teplotou chromatičnosti 3000K jakýkoli prostor v moderním interiéru, ať už v obývacím pokoji, jídelně nebo v kanceláři. Jeho jemná linie v lesklém chromu dodá místnosti styl a eleganci. Tělo svítidla je vyrobeno z kovu, stínidlo z mléčného odolného plastu. Je zavěšeno na dvou pevných ocelových lankách s možností nastavení délky zavěšení při instalaci až do ...

  * Povinné položky


  Dekorativní závěsný LED lustr o délce 1 m má velmi jemný elegantní a nadčasový design, který rozzáří svým příjemným teplým bílým světlem s teplotou chromatičnosti 3000K jakýkoli prostor v moderním interiéru, ať už v obývacím pokoji, jídelně nebo v kanceláři. Jeho jemná linie v lesklém chromu dodá místnosti styl a eleganci. Tělo svítidla je vyrobeno z kovu, stínidlo z mléčného odolného plastu. Je zavěšeno na dvou pevných ocelových lankách s možností nastavení délky zavěšení při instalaci až do 120 cm. Svit vychází z integrovaných vysoce výkonných úsporných LED diod s maximálním příkonem 1x16 W, nahrazující klasický zdroj o příkonu 100 W, který je součástí svítidla a nelze ho měnit. Použité vysoce kvalitní materiály v kombinaci s integrovanými moderními technologiemi zaručují dlouhou životnost i užitnou hodnotu při 80 % úspoře energie. Výrobce navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let k tomuto jedinečnému svítidlu. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


            


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry. 


  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Materiál kov/plast
  Životnost 20 000 hodin
  Záruční doba 5 let
  Energetická třída A
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 3000K - teplá bílá
  Barva lesklá chromová/ bílá
  Šířka 1 000 mm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 100 W
  Výška max. 1200 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.