ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO Striga L/00200 16W

Ledko

3 781Kč běžná cena 3 890Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
  • Odeslat produkt e-mailem
  • Odeslat produkt e-mailem

    ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO Striga L/00200 16W

    ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO Striga L/00200 16W

    Dekorativní závěsný LED lustr o délce 1 m má velmi jemný elegantní a nadčasový design, který rozzáří svým příjemným teplým bílým světlem s teplotou chromatičnosti 3000K jakýkoli prostor v moderním interiéru, ať už v obývacím pokoji, jídelně nebo v kanceláři. Jeho jemná linie v lesklém chromu dodá místnosti styl a eleganci. Tělo svítidla je vyrobeno z kovu, stínidlo z mléčného odolného plastu. Je zavěšeno na dvou pevných ocelových lankách s možností nastavení délky zavěšení při instalaci až do ...

    * Povinné položky


    Dekorativní závěsný LED lustr o délce 1 m má velmi jemný elegantní a nadčasový design, který rozzáří svým příjemným teplým bílým světlem s teplotou chromatičnosti 3000K jakýkoli prostor v moderním interiéru, ať už v obývacím pokoji, jídelně nebo v kanceláři. Jeho jemná linie v lesklém chromu dodá místnosti styl a eleganci. Tělo svítidla je vyrobeno z kovu, stínidlo z mléčného odolného plastu. Je zavěšeno na dvou pevných ocelových lankách s možností nastavení délky zavěšení při instalaci až do 120 cm. Svit vychází z integrovaných vysoce výkonných úsporných LED diod s maximálním příkonem 1x16 W, nahrazující klasický zdroj o příkonu 100 W, který je součástí svítidla a nelze ho měnit. Použité vysoce kvalitní materiály v kombinaci s integrovanými moderními technologiemi zaručují dlouhou životnost i užitnou hodnotu při 80 % úspoře energie. Výrobce navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let k tomuto jedinečnému svítidlu. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


              


    Krytí IP20


    Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry. 


    Zdroj součástí balení Ano
    Krytí IP20
    Trafo Ano
    Materiál kov/plast
    Životnost 20 000 hodin
    Záruční doba 5 let
    Energetická třída A
    Barva světla (teplota chromatičnosti) 3000K - teplá bílá
    Barva lesklá chromová/ bílá
    Šířka 1 000 mm
    Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 100 W
    Výška max. 1200 mm

      Recenze tohoto produktu

      x

      Hodnocení produktu

      Doporučujete tento produkt?

      NehodnocenoHvězda
      Počet recenzí:0
      Doporučuje:0% zákazníků
      Zakoupilo:0+ zákazníků

      0x

      0x

      0x

      0x

      0x

      0x

      Recenze

      Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.