HUE Color LED Lightstrip 1m Plus konektor 71902/55/PH

Philips

649Kč

Zboží je dostupné na objednávku (2 - 3 týdny)

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE Color LED Lightstrip 1m Plus konektor 71902/55/PH

  HUE Color LED Lightstrip 1m Plus konektor 71902/55/PH

  Vybarvěte svůj domov barevným LED světlem pomocí flexibilních HUE pásků Lightstrip Plus. S tímto rozšířením k základní 2 m sadě můžete rozsvítit o 1 m větší prostor. Instalace je velmi snadná, můžete vytvořit jakýkoli světelný tvar a rozšířit si tak svůj stávající HUE LED pásek až na 10 metrů. Jednoduše ho zkrátíte podle potřeby. Nabízí vám nekonečné možnosti odstínů bílé barvy a až 16 miliónů tónů barevného svitu. Můžete ho rovněž sesynchronizovat se svými chytrými Philips přístroji, které máte doma a užít si tak svou oblí...

  * Povinné položky

  Vybarvěte svůj domov barevným LED světlem pomocí flexibilních HUE pásků Lightstrip Plus. S tímto rozšířením k základní 2 m sadě můžete rozsvítit o 1 m větší prostor. Instalace je velmi snadná, můžete vytvořit jakýkoli světelný tvar a rozšířit si tak svůj stávající HUE LED pásek až na 10 metrů. Jednoduše ho zkrátíte podle potřeby. Nabízí vám nekonečné možnosti odstínů bílé barvy a až 16 miliónů tónů barevného svitu. Můžete ho rovněž sesynchronizovat se svými chytrými Philips přístroji, které máte doma a užít si tak svou oblíbenou hudbu nebo film ještě dokonaleji. Philips nabízí k tomuto přídavnému LED pásku prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Krytí IP21 značí vhodnost použití v interiéru.


  Podívejte se na video, jak snadná je instalace Philips HUE LED pásků.


        


  Připojte tento přídavný 1 m HUE LED pásek s konektorem k 2 m HUE LED pásku a vašemu HUE Bridge (není součástí balení) a začněte ovládat svá světla odkudkoli pouhým pohybem prstu díky intuitivní aplikaci Philips HUE pro chytrá zařízení se systémem iOS a Android. Je to moderní a převratná technologie, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu, intenzitu nebo barvu svitu, jak přesně potřebujete a chcete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Chcete-li změnit barvu osvětlení, s touto sadou můžete pomocí aplikace HUE vybírat až z 16 milionů barev. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


  Podívejte se na video, jak úžasně a barevně rozzáříte svůj domov v kombinaci lampy Bloom s Philips HUE LED barevným páskem.  Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.


  Podívejte se na video, jak snadno změníte barevné tóny svého osvětlení pomocí chytré aplikace ve vašem smart zařízení.  Je také plně kompatibilní s technologií Apple HomeKit, takže můžete propojit další chytrá zařízení Philips ve vašem domě, aby spolu komunikovala.


  Objevte svět světel nekonečných možností a synchronizujte světla Philips HUE s hudbou, filmy nebo hrou. S pomocí aplikace třetí strany můžete objevovat nové možnosti a užívat si večírek s přáteli, svou oblíbenou hudbu nebo film nebo hrát s hracími konzolemi na nové úrovni. Zažijte úžasné barevné okamžiky díky chytrému osvětlení Philips HUE.


  Podívejte se na video, jak magické mohou být okamžiky s vašimi blízkými.


  HUE Bridge může obsluhovat až 50 HUE LED zdrojů a až 10 příslušenství: HUE vypínač, HUE dálkový ovladač se stmívačem nebo HUE senzor pohybu.


  Krytí IP21


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP21 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Jsou rovněž chráněna před svisle kapajícími kapkami vody. Svítidla s tímto krytím je možné použít v celém interiéru domácnosti.

  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP21
  Trafo Ano
  Životnost 20 000 hodin
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Napájení 220-240 V
  Barva bílá
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2000K - 6500K odstíny bílého i barevného světla (až 16 miliónů barev)
  Délka 1 000 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 25 W
  Šířka 3 mm
  Světelný tok 800 lm
  Typ zdroje LED
  Výška 11 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.