HUE ŽÁROVKA E27 A60 White 8718696729113, set 2ks

Philips

793Kč

SKLADEM > 10 KS, ihned k odeslání

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE ŽÁROVKA E27 A60 White 8718696729113, set 2ks

  HUE ŽÁROVKA E27 A60 White 8718696729113, set 2ks

  Žárovka Philips HUE LED White, sada 2 ks, pro patice E27 ve tvaru baňky A60 s teplou bílou barvou světla s teplotou chromatičnosti 2700K a maximálním příkonem 2 x 9,5 W energetické třídy A+ a životností až 25 let. Má okamžitý 100 % výkon. Žárovky jsou stmívatelné pouze pomocí chytrých zařízení nebo přepínače ztlumení Philips HUE Dimmer Switch (není součástí dodávky). Jednoduše tak ovládáte světlo vašeho domova odkudkoli chcete a regulujete intenzitu příjemnéh...

  * Povinné položky


  Žárovka Philips HUE LED White, sada 2 ks, pro patice E27 ve tvaru baňky A60 s teplou bílou barvou světla s teplotou chromatičnosti 2700K a maximálním příkonem 2 x 9,5 W energetické třídy A+ a životností až 25 let. Má okamžitý 100 % výkon. Žárovky jsou stmívatelné pouze pomocí chytrých zařízení nebo přepínače ztlumení Philips HUE Dimmer Switch (není součástí dodávky). Jednoduše tak ovládáte světlo vašeho domova odkudkoli chcete a regulujete intenzitu příjemného hřejivého bílého světla podle potřeby a nálady. Žárovky vyžadují propojení přes můstek Philips HUE Bridge, který není součástí balení.


  HUE Bridge může obsluhovat až 50 HUE LED zdrojů a až 10 příslušenství: HUE vypínač, HUE dálkový ovladač se stmívačem nebo HUE senzor pohybu.


       


  Připojte tuto žárovku ke svému HUE Bridge (není součástí balení) a udělejte ze svého stávajícího svítidla lehce nastavitelné světlo s příjemným odstínem v teplé bílé barvě pro vaši relaxaci a odpočinek. Nyní budete moct ovládat svá světla odkudkoli pouhým pohybem prstu díky intuitivní aplikaci Philips HUE pro chytrá zařízení se systémem iOS a Android. Je to moderní a převratná technologie, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si intenzitu svitu, jak přesně potřebujete pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.  Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.  Je také plně kompatibilní s technologií Apple HomeKit, takže můžete propojit další chytrá zařízení Philips ve vašem domě, aby spolu komunikovala.


  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Typ zdroje LED žárovka
  Patice E27 A60
  Maximální příkon 9,5W
  Napájení 220 V - 240 V
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Životnost 25 000 hodin
  Philips HUE ovladač se stmívačem kompatibilní s Philips HUE Dimm Switch
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Stmívatelné Ano, žárovku lze stmívat
  Barva bílá
  EAN 8718696729113
  Šířka 62 mm
  Světelný tok 806 lm
  Výška 110 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:-10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.