HUE senzor pohybu 8718696743171

Philips

1 302Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE senzor pohybu 8718696743171

  HUE senzor pohybu 8718696743171

  Bezdrátové pohybové čidlo Philips HUE je skvělým doplňkem celého systému HUE. Můžete ho postavit nebo připevnit pomocí šroubu a magnetu na zadní straně kamkoli potřebujete. Jeho úhel snímání nastavíte pootočením čidla podle potřeby v rozsahu až 30° horizontálně i vertikálně. Senzor detekuje pohyb v úhlu 100°. Je malý, lehký a napájen baterií s životností minimálně 2 roky, která je součástí balení. Vyžaduje připojení přes můstek Philips HUE Bridge (není součástí dodávky) a snadno nastavíte jeho funkci i světeln...

  * Povinné položky


  Bezdrátové pohybové čidlo Philips HUE je skvělým doplňkem celého systému HUE. Můžete ho postavit nebo připevnit pomocí šroubu a magnetu na zadní straně kamkoli potřebujete. Jeho úhel snímání nastavíte pootočením čidla podle potřeby v rozsahu až 30° horizontálně i vertikálně. Senzor detekuje pohyb v úhlu 100°. Je malý, lehký a napájen baterií s životností minimálně 2 roky, která je součástí balení. Vyžaduje připojení přes můstek Philips HUE Bridge (není součástí dodávky) a snadno nastavíte jeho funkci i světelnou scénu pomocí aplikace vašeho smart zařízení. S tímto samostatným senzorem pohybu lze ovládat až 50 HUE světelných zdrojů. Při vstupu do místnosti rozsvítí vaše světla HUE a pokud není detekován pohyb, automaticky nejdříve svit ztlumí a pak svítidla zhasne. Má integrovaný senzor denního světla, takže vaše svítidla bude zapínat při detekci pohybu jen, když je to potřeba. Automaticky zapne svítidla HUE dle nastavení, je možné nastavit v požadovanou denní dobu jasné energické světlo pro soustředění, ale i jemné noční orientační světlo, to vše v aplikaci pomocí světelných rozvrhů. Krytí IP42 značí jeho vhodnost použití v interiéru i se zvýšenou vlhkostí.


           


  HUE Bridge (není součástí balení) může obsluhovat až 50 HUE LED zdrojů a až 10 příslušenství: HUE vypínač, HUE dálkový ovladač se stmívačem nebo HUE senzor pohybu.


  Krytí IP42


  Některá interiérová svítidla nebo jejich příslušenství jsou vyrobena a testována speciálně pro vlhká prostředí s odolností proti vodě, páře a prachu. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP42 jsou chráněna proti vniknutí cizích pevných částic o průměru 1 mm a větších a před dotykem drátem. Jsou také chráněna před kapající vodou dopadající pod úhlem 15° od svislice. Svítidla se stupněm krytí s hodnotou IP42 jsou vhodná k použití do celého interiérudomácnosti, tedy i do koupelen, kuchyní, prádelen nebo garáží.


  Záruční doba 2 roky
  Senzor pohybu ano
  Krytí IP42
  Barva bílá
  EAN 8718696743171
  Hloubka 20 mm
  Materiál plast
  Philips HUE Bridge vyžaduje připojení k HUE Bridge (není součástí)
  Šířka 55 mm
  Snímaná zóna (detekční úhel) 100°
  Výška 55 mm
  Životnost baterie: min. 2 roky

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.