HUE Struana KOUPELNOVÉ STROPNÍ LED SVÍTIDLO s ovladačem 33064/31/P7 bílé

Philips

4 305Kč běžná cena 4 429Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE Struana KOUPELNOVÉ STROPNÍ LED SVÍTIDLO s ovladačem 33064/31/P7 bílé

  HUE Struana KOUPELNOVÉ STROPNÍ LED SVÍTIDLO s ovladačem 33064/31/P7 bílé

  Stropní koupelnové LED svítidlo Philips HUE Struana má nadčasový kruhový tvar a efekt rozptýleného světla pro co nejdokonalejší rozsvícení vaší koupelny. Součástí balení je i bezdrátový přepínač ztlumení, pomocí kterého můžete snadno nastavit intenzitu a teplotu světla, jakou zrovna potřebujete. Navíc je tento ovladač kompatibilní i s ostatním Philips HUE osvětlením a lze s ním ovládat až 10 HUE svítidel nebo žárovek, které máte doma. Můžete ho použít i s přemostěním

  * Povinné položky

  Stropní koupelnové LED svítidlo Philips HUE Struana má nadčasový kruhový tvar a efekt rozptýleného světla pro co nejdokonalejší rozsvícení vaší koupelny. Součástí balení je i bezdrátový přepínač ztlumení, pomocí kterého můžete snadno nastavit intenzitu a teplotu světla, jakou zrovna potřebujete. Navíc je tento ovladač kompatibilní i s ostatním Philips HUE osvětlením a lze s ním ovládat až 10 HUE svítidel nebo žárovek, které máte doma. Můžete ho použít i s přemostěním HUE Bridge, který není součástí dodávky a pak budete moci světla svého domova ovládat odkudkoli pomocí nastavení světelných rozvrhů na chytrých zařízeních. Svit vychází z integrovaného vysoce výkonného úsporného LED zdroje s max. příkonem zdroje 1 x 32 W odpovídající svitu 204 W klasické žárovky. Zdroj je součástí svítidla a nelze ho vyměnit. Teplota chromatičnosti světla je nastavitelná v rozmezí 2200K – 6500K, tedy od hřejivého bílého pro uvolnění a relaxaci na konci dne, přes neutrální až po chladné, jasné denní světlo vhodného k rannímu probuzení, nalíčení nebo oholení tváře. Světlo tak kombinuje čtyři schémata bílého svitu. Svítidlo je vyrobeno z kvalitního plastu v bílé barvě uprostřed s matně chromovým kulatým dekorativním prvkem. Průměr kruhového svítidla je 36 cm. Použité vysoce kvalitní materiály a moderní inteligentní technologie jsou zárukou funkčnosti, stylu a dlouhé životnosti tohoto jedinečného chytrého svítidla a to až 25 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Krytí IP44 značí voděodolnost a tím i vhodnost pro použití ve vlhkém prostředí koupelny, která vám díky tomuto svítidlu poskytne maximum světla, jaké chcete a potřebujete.


                  


  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


  Krytí IP44 - vhodné pro koupelny


  Koupelnová svítidla jsou vyrobena speciálně pro vlhké prostředí s odolností proti vlhkosti a vodě. Jsou podrobně testována na voděodolnost. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP44 jsou chráněna proti vniknutí cizích pevných částic o průměru nad 1 mm a proti stříkající vodě.

  Stmívač Ano, součástí balení
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP44
  Trafo Ano
  Maximální příkon 1x32W
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Životnost 25 000 hodin
  Philips HUE ovladač se stmívačem Ano, součástí dodávky
  Philips HUE Bridge kompatibilní s HUE Bridge
  Třída ochrany I - uzemnění
  Tvar svítidla kulatý
  Styl svítidla moderní - současný (contemporary)
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2200K teplá bílá - 6500K studená bílá
  Napájení 220-240 V
  Barva bílá
  Délka 360 mm
  EAN 8718696162873
  Hmotnost 1,792 kg
  Kód produktu 3306431P7
  Materiál plast/ kov
  Průměr Ø 360 mm
  Šířka 360 mm
  Světelný tok 2400 lm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 204 W
  Výška 59 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:-10+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.