HUE Runner BODOVÉ SVÍTIDLO s ovladačem 53092/30/P7

Philips

3 558Kč běžná cena 4 118Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  HUE Runner BODOVÉ SVÍTIDLO s ovladačem 53092/30/P7

  HUE Runner BODOVÉ SVÍTIDLO s ovladačem 53092/30/P7

  Bodové svítidlo Philips HUE Runner se 2 GU10 LED flexibilně nastavitelnými spotovými světly v černém provedení pro rozsvícení moderního interiéru. Dva malé válcovité tubusy skrývají patice GU10 a jsou osazeny úspornými Philips HUE LED zdroji se svitem pod úhlem 45° s max. příkonem 2 x 5,5 W energetické třídy A s životností až 15 let. Tyto zdroje jsou součástí balení, ale dají se vyměnit za jiné HUE zdroje s max. příkonem 1 x 50 W en. třídy A+ až E. Spoty jsou připevněny k tělu svítidla pomo...

  * Povinné položky

  Bodové svítidlo Philips HUE Runner se 2 GU10 LED flexibilně nastavitelnými spotovými světly v černém provedení pro rozsvícení moderního interiéru. Dva malé válcovité tubusy skrývají patice GU10 a jsou osazeny úspornými Philips HUE LED zdroji se svitem pod úhlem 45° s max. příkonem 2 x 5,5 W energetické třídy A s životností až 15 let. Tyto zdroje jsou součástí balení, ale dají se vyměnit za jiné HUE zdroje s max. příkonem 1 x 50 W en. třídy A+ až E. Spoty jsou připevněny k tělu svítidla pomocí otočných a ohebných držáků, díky nimž můžete libovolně nastavovat tok světla po místnosti. Součástí balení je i bezdrátový dálkový ovladač a stmívač, pomocí něhož snadno nastavíte intenzitu i teplotu světla, jakou zrovna potřebujete. Navíc je tento ovladač kompatibilní i s ostatním Philips HUE osvětlením a lze s ním ovládat až 10 HUE zdrojů, které máte doma. Můžete jej použít i s přemostěním HUE Bridge, který není součástí dodávky. Nyní je možné světla vašeho domova ovládat odkudkoli pomocí nastavení světelných rozvrhů. Teplotu světla lze nastavit v rozmezí 2200K – 6500K, tedy od hřejivého bílého po chladné, jasné denní světlo. Světlo tak kombinuje čtyři možnosti osvětlení: na čtení a relaxaci, koncentraci i energický svit. Svítidlo je vyrobeno z kvalitního tlakově odlévaného hliníku s vnější povrchovou úpravou v matné černé barvě. Použité vysoce kvalitní materiály a moderní technologie jsou zárukou funkčnosti, stylu a dlouhé životnosti tohoto jedinečného svítidla. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


  Podívejte se na video, jak příjemný je každodenní život se světlem Philps HUE.


         


  Podívejte se na video, jak magické světlo Philips HUE může být.


  Philips HUE


  Moderní technologie, mobilní aplikace a elegantní nadčasový stylový design, to je kolekce nepřekonatelných svítidel Philips HUE, která vám zjednoduší život chytrým a užitečným způsobem. Pomocí jednoho dálkového ovladače můžete ovládat všechna domácí svítidla Philips HUE. Nastavujete si teplotu i intenzitu svitu, jak přesně potřebujete. Nastavíte si takový odstín přírodního bílého světla, na jaký máte zrovna chuť a náladu. Od uvolňujícího hřejivého bílého svitu vhodného na relaxaci nebo čtení až po chladné jasné denní světlo plné energie. Navíc regulujete i intenzitu svitu pomocí garantovaného jemného ztlumení světla. Systém Philips HUE vám usnadní i vstávání pomocí postupného zvyšování intenzity světla připomínající východ slunce. Vaše domácí osvětlení můžete ovládat i vzdáleně přes mobilní aplikaci. Nezáleží na tom, kde zrovna teď jste. Pomocí technologie geofencing vás svítidla mohou přivítat, když se vracíte domů, nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Můžete si funkcí rozvrhu v aplikaci Philips HUE nastavit, aby se svítidla ve vašem domě rozsvítila v určený čas a v noci, aby se postupně zhasínala.


  Podívejte se na video, jak fungují všechny 3 typy Philips HUE.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Patice GU10
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Energetická třída A, lze použít A+, A, B, C, D, E
  Philips HUE ovladač se stmívačem Ano, součástí dodávky
  Napájení 220-240 V
  Barva černá
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2200K - 6500K
  Délka 305 mm
  Materiál hliník
  Maximální příkon přiložených zdrojů: 2x5,5 W/ náhradních zdrojů: 2x50 W
  Šířka 89 mm
  Světelný tok 500 lm
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 2 x 25 W
  Výška 109 mm
  Životnost přiložených zdrojů: 15 000 h

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.