NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO 33621/48/16

Philips

1 194Kč běžná cena 1 990Kč

Zboží je dostupné na objednávku (2 - 3 týdny)

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO 33621/48/16

  NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO 33621/48/16

  Malé kulaté nástěnné LED svítidlo Countdown je tvořeno kovovým půlkruhovým tělěm v barvě broušené nerezové oceli a kulatým plastovým stínidlem s leštěnou hranou po svém obvodu, která vytváří dekorativní světelný efekt okolo svítidla. Svítidlo je součástí kolekce moderního interiérového osvětlení Philips myLiving a oceníte ho jako elegantní doplněk pro nasvícení menších místností v domě jako je chodba, schodiště nebo hala. Úsporné rozptýlené teplé bílé světlo vychází z integrovaných vysoce výkonných LED diod...

  * Povinné položky

  K nákupu od nás dostanete dárek

  4 x AA tužková baterie Varta K objednávce od 1000 kč


  Malé kulaté nástěnné LED svítidlo Countdown je tvořeno kovovým půlkruhovým tělěm v barvě broušené nerezové oceli a kulatým plastovým stínidlem s leštěnou hranou po svém obvodu, která vytváří dekorativní světelný efekt okolo svítidla. Svítidlo je součástí kolekce moderního interiérového osvětlení Philips myLiving a oceníte ho jako elegantní doplněk pro nasvícení menších místností v domě jako je chodba, schodiště nebo hala. Úsporné rozptýlené teplé bílé světlo vychází z integrovaných vysoce výkonných LED diod s maximálním příkonem zdroje 1 x 2,5 W. Zdroj je součástí svítidla a nelze ho vyměnit. Použité kvalitní odolné materiály v kombinaci s vestavěnými moderními technologiemi zaručují dlouhou životnost až 15 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


             


  Philips myLiving


  Philips nabízí osvětlení pro všechny prostory. V kolekci myLiving představuje interiérová svítidla v moderním designu využívající moderních technologií, které šetří elektrickou energii při zachování funčknosti. Možnosti jejich uplatnění jsou prakticky neomezené. V nabídce jsou všechny druhy svítidel: stropní a nástěnná přisazená, bodová, závěsná, lampy a lampičky a dekorativní osvětlení. Z velkého výběru této produktové řady vyberete svítidla pro každý interiér, která budou skvělým doplňkem obývacího pokoje, ložnice, pracovny či chodby.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.


  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Stmívač nelze
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Materiál kov/plast
  Životnost 15 000 hodin
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva hliník
  Hloubka 30 mm
  Šířka 170 mm
  Výška 172 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.