LED PÁSEK 2m RGB 70101/31/P6

Philips

738Kč běžná cena 839Kč

Zboží je dostupné na objednávku (2 - 3 týdny)

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  LED PÁSEK 2m RGB 70101/31/P6

  LED PÁSEK 2m RGB 70101/31/P6

  LED pásek o délce 2 m je nepřímým osvětlením z kolekce Philips myLiving s integrovanými RGB LED diodami s ochranou silikonovou vrstvou. Má široké variabilní použití a jeho barevný svit dekorativně nasvítí požadovaný prostor interiéru obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, vstupní haly či schodiště a tím celý prostor zútulní. Velmi snadno se instaluje pomocí silné samolepící pásky 3M ve své spodní části. Délku jednoduše upravíte odstříhnutím požadované délky v místě naznačení. Barevné světlo ze 7 dostupných barev je možné nastavit pomocí ovládacího spínače se

  * Povinné položky

  LED pásek o délce 2 m je nepřímým osvětlením z kolekce Philips myLiving s integrovanými RGB LED diodami s ochranou silikonovou vrstvou. Má široké variabilní použití a jeho barevný svit dekorativně nasvítí požadovaný prostor interiéru obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, vstupní haly či schodiště a tím celý prostor zútulní. Velmi snadno se instaluje pomocí silné samolepící pásky 3M ve své spodní části. Délku jednoduše upravíte odstříhnutím požadované délky v místě naznačení. Barevné světlo ze 7 dostupných barev je možné nastavit pomocí ovládacího spínače se stmívačem na přívodním kabelu. Můžete tak měnit barvu, zvolit automatické plynulé přecházení barev i regulovat intenzitu světla v interiéru podle nálady. Svit zajišťují vestavěné úsporné LED diody o celkovém příkonu 8 W s extrémně dlouhou životností až 20 let. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Krytí IP20 označuje vhodnost použití v interiéru.


             


  Philips myLiving


  Philips nabízí osvětlení pro všechny prostory. V kolekci myLiving představuje interiérová svítidla v moderním designu využívající moderních technologií, které šetří elektrickou energii při zachování funčknosti. Možnosti jejich uplatnění jsou prakticky neomezené. V nabídce jsou všechny druhy svítidel: stropní a nástěnná přisazená, bodová, závěsná, lampy a lampičky a dekorativní osvětlení. Z velkého výběru této produktové řady vyberete svítidla pro každý interiér, která budou skvělým doplňkem obývacího pokoje, ložnice, pracovny či chodby. 


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Stmívač Ano, součástí balení
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Maximální příkon 8W
  Životnost 20 000 hodin
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Vypínač Ano, na přívodním kabelu
  Barva světla (teplota chromatičnosti) RGB - mění barvy
  Třída ochrany II - dvojitá izolace
  Barva bílá
  Délka 2 000 mm
  EAN 8718696164280
  Hmotnost 0,103 kg
  Kód produktu 7010131P6
  Materiál plast
  Šířka 10 mm
  Výška 3 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.