KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO 34094/11/16

Philips

1 889Kč běžná cena 2 099Kč

Dodáváme za více než týden

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO 34094/11/16

  KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO 34094/11/16

  Koupelnové nástěnné svítidlo Vitalise z kolekce Philips myBathroom je určené k osvětlení zrcadel koupelny. Lze ho nainstalovat svisle nebo vodorovně. Otvor pro přívodní kabel je ze zadní strany 19,5 cm od okraje svítidla ze strany od vypínače. Svítidlo má integrovaný vypínač na svém těle. Uvnitř je osazeno paticí G5 vhodné pro LED zdroj s maximálním příkonem 1 x 13 W. Vysoce úsporná fluorescenční zářivka Philips EcoLamp je součástí balení. Její příjemné teplé bílé kvalitní úsporné světlo je...

  * Povinné položky

  Koupelnové nástěnné svítidlo Vitalise z kolekce Philips myBathroom je určené k osvětlení zrcadel koupelny. Lze ho nainstalovat svisle nebo vodorovně. Otvor pro přívodní kabel je ze zadní strany 19,5 cm od okraje svítidla ze strany od vypínače. Svítidlo má integrovaný vypínač na svém těle. Uvnitř je osazeno paticí G5 vhodné pro LED zdroj s maximálním příkonem 1 x 13 W. Vysoce úsporná fluorescenční zářivka Philips EcoLamp je součástí balení. Její příjemné teplé bílé kvalitní úsporné světlo je rozptýleno po stěně i do prostoru a velmi dobře rozsvítí koupelnu. Navíc věrně odhaluje tón pleti jako pod slunečním svitem. Pro jeho výrobu byl použit kvalitní kov v kombinaci s bílým sklem. Krytí IP44 určuje jeho voděodolnost a vhodnost použití do vlhkého prostředí. 


             


  Philips myBathroom


  Osvětleníkoupelně by mělo přesně vyhovovat vašim potřebám. Jasný energický svit pro ranní probuzení, oholení či nalíčení a naopak přívětivé měkké světlo pro relaxaci a uklidnění na konci dne. Philips ve své kolekci koupelnových svítidel Philips myBathroom přistupuje pečlivě s výběrem použitých materiálů, kvalitě provedení i designu tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky, které koupelna skýtá. Koupelny se obvykle rozdělují do třech zón podle blízkosti ke zdrojům vody a páry. Proto mají tato svítidla krytí IP21 a IP23 pro 3. zónu, IP44 pro 2. zónu a IP65 pro 1. zónu – např. zápustná spotová svítidla pro umístění přímo do sprchového koutu. Velmi důležité je i nasvícení zrcadel, která je ideální nasvítit z horní části i po stranách. Barva svitu by měla být jasná, aby věrně zobrazovala tóny pleti jako ve slunečním světle. Vždy jsou použity velmi kvalitní zdroje v souladu s moderními technologiemi, ať už úsporné fluorescenční žárovky nebo integrované vysoce výkonné LED diody. Pro možnost regulace intenzity svitu u vybraných zdrojů a svítidel nainstalujte nástěnné stmívače.


  Krytí IP44 - vhodné pro koupelny


  Koupelnová svítidla jsou vyrobena speciálně pro vlhké prostředí s odolností proti vlhkosti a vodě. Jsou podrobně testována na voděodolnost. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP44 jsou chráněna proti vniknutí cizích pevných částic o průměru nad 1 mm a proti stříkající vodě.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Vypínač Ano
  Stmívač nelze
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP44
  Záruční doba 2 roky
  Materiál sklo/kov
  Maximální příkon 1x13W
  Energetická třída A, lze použít A+, A, B, C, D, E
  Třída ochrany II - dvojitá izolace
  Styl svítidla moderní - současný (contemporary)
  Barva lesklá chromová/ bílá
  EAN 8718291475927
  Hloubka 77 mm
  Hmotnost 1,268 kg
  Kód produktu 34094/11/16
  Patice G5
  Šířka 616 mm
  Typ zdroje úsporná fluorescenční zářivka Philips EcoLamp
  Výška 60 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.