KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO 34055/11/16 3xG9 lesklý chrom

Philips

2 719Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO 34055/11/16 3xG9 lesklý chrom

  KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO 34055/11/16 3xG9 lesklý chrom

  Trojité nástěnné svítidlo Drops z kolekce koupelnového osvětlení Philips myBathroom má jednoduchý nadčasový styl pro efektivní nasvícení velkého zrcadla v koupelně. Můžete ho nainstalovat na stěnu vertikálně nebo horizontálně. Tři skleněná stínidla z kvalitního mléčného skla jsou připevněna k tělu kovového svítidla s leskle chromovou vnější povrchovou úpravou. V každém ze tří kulatých stínidel se ukrývá patice G9 pro zdroje o maximálním příkonu 3 x 42 W. Kvalitní úsporné halogenové žárovky Philips EcoHalo s příjemným teplým...

  * Povinné položky

  Trojité nástěnné svítidlo Drops z kolekce koupelnového osvětlení Philips myBathroom má jednoduchý nadčasový styl pro efektivní nasvícení velkého zrcadla v koupelně. Můžete ho nainstalovat na stěnu vertikálně nebo horizontálně. Tři skleněná stínidla z kvalitního mléčného skla jsou připevněna k tělu kovového svítidla s leskle chromovou vnější povrchovou úpravou. V každém ze tří kulatých stínidel se ukrývá patice G9 pro zdroje o maximálním příkonu 3 x 42 W. Kvalitní úsporné halogenové žárovky Philips EcoHalo s příjemným teplým bílým světlem s teplotou chromatičnosti 2700K a životností až 2 roky jsou součástí balení. Odpovídají výkonu klasických třech 60 W žárovek. Svit je jemně rozptýlen po místnosti a odráží tóny pleti v přirozených odstínech jako ve slunečním světle. Intenzitu svitu můžete regulovat pomocí nástěnného stmívače, který není součástí balení. Krytí IP21 značí vhodnost použití ve vlhkém prostředí koupelny v oblasti nad zrcadlem.


                  


  Philips myBathroom


  Osvětleníkoupelně by mělo přesně vyhovovat vašim potřebám. Jasný energický svit pro ranní probuzení, oholení či nalíčení a naopak přívětivé měkké světlo pro relaxaci a uklidnění na konci dne. Philips ve své kolekci koupelnových svítidel Philips myBathroom přistupuje pečlivě s výběrem použitých materiálů, kvalitě provedení i designu tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky, které koupelna skýtá. Koupelny se obvykle rozdělují do třech zón podle blízkosti ke zdrojům vody a páry. Proto mají tato svítidla krytí IP21 a IP23 pro 3. zónu, IP44 pro 2. zónu a IP65 pro 1. zónu – např. zápustná spotová svítidla pro umístění přímo do sprchového koutu. Velmi důležité je i nasvícení zrcadel, která je ideální nasvítit z horní části i po stranách. Barva svitu by měla být jasná, aby věrně zobrazovala tóny pleti jako ve slunečním světle. Vždy jsou použity velmi kvalitní zdroje v souladu s moderními technologiemi, ať už úsporné fluorescenční žárovky nebo integrované vysoce výkonné LED diody. Pro možnost regulace intenzity svitu nainstalujte nástěnné stmívače.


  Krytí IP21 – vhodné pro koupelny


  Koupelnová svítidla jsou vyrobena speciálně pro použití ve vlhkém prostředí s odolností proti vlhkosti, vodě a páře. Jsou podrobně testována na voděodolnost. Označení krytím stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP21 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Jsou rovněž chráněna před svisle kapajícími kapkami vody. Svítidla s tímto krytím je možné použít v celém interiéru domácnosti, v tzv. zóně 3, tedy v oblasti nad zrcadlo, či ve vzdálenosti nad 60 cm od zdroje vody.

  Patice G9
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP21
  Záruční doba 2 roky
  Materiál kov/sklo
  Maximální příkon 3x42W
  Stmívač kompatibilní s nástěnným stmívačem
  Energetická třída D, lze použít i C a E
  Třída ochrany I - uzemnění
  Barva bílá/ lesklá chromová
  Délka 559 mm
  EAN 8718291455318
  Hloubka 133 mm
  Hmotnost 1,790 kg
  Kód produktu 34055/11/16
  Šířka 133 mm
  Typ zdroje halogenové úsporné žárovky
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 3 x 60 W
  Výška 100 mm
  Životnost přiložených zdrojů: 2 000 h

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.