DĚTSKÁ LED BATERKA A PROJEKTOR Frozen 71788/08/16

Philips

230Kč běžná cena 289Kč

SKLADEM > 20 KS, ihned k odeslání

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÁ LED BATERKA A PROJEKTOR Frozen 71788/08/16

  DĚTSKÁ LED BATERKA A PROJEKTOR Frozen 71788/08/16

  Jedinečná dětská baterka 2v1 s projektorem s obrázky z oblíbené pohádky Disney Frozen. Baterka v modré barvě s obrázkem pohádkových hrdinů je 11 cm dlouhá, je lehká a skvěle padne do malé dětské ruky. Na těle baterky je vypínač pro snadné vypnutí nebo zapnutí. Má velmi příjemné vysoce kvalitní úsporné teplé bílé světlo, které je zajišťováno integrovaným LED zdrojem s max. příkonem 1x0,1W. Zdrojem energie jsou 3 x LR44 1.5V baterie, které jsou součástí balení. Dále jsou k baterce dodány 3 kotoučky po 8 obrázcích. Děti si mohou velmi jednoduš...

  * Povinné položky

  Jedinečná dětská baterka 2v1 s projektorem s obrázky z oblíbené pohádky Disney Frozen. Baterka v modré barvě s obrázkem pohádkových hrdinů je 11 cm dlouhá, je lehká a skvěle padne do malé dětské ruky. Na těle baterky je vypínač pro snadné vypnutí nebo zapnutí. Má velmi příjemné vysoce kvalitní úsporné teplé bílé světlo, které je zajišťováno integrovaným LED zdrojem s max. příkonem 1x0,1W. Zdrojem energie jsou 3 x LR44 1.5V baterie, které jsou součástí balení. Dále jsou k baterce dodány 3 kotoučky po 8 obrázcích. Děti si mohou velmi jednoduše otáčet a promítat na stěnu až 24 pohádkových obrázků z Ledového královstí s postavičkami Anny, Elsy, Olafa, Svena, Kristoffa i Hanse. Díky použité technologii LED zůstavá baterka chladná i při dlouhém svícení a je tak zcela bezpečná pro děti. Philips navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Baterka není voděodolná, má stupeň krytí s hodnotou IP20.


       


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Vypínač Ano
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Energetická třída A+
  Záruční doba 5 let PHILIPS
  Barva modrá
  Délka 113 mm
  Materiál plast
  Maximální příkon 1 x 0,1 W LED
  Napájení baterie
  Šířka 32 mm
  Výška 32 mm

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   5 / 5Hvězda
   Počet recenzí:1
   Doporučuje:100% zákazníků
   Zakoupilo:60+ zákazníků

   1x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Kateřina Marková