DĚTSKÉ ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO myBuddy Moon 41072/35/16

Philips

476Kč běžná cena 3 809Kč

Vyprodáno

Doprava zdarma od 2000 Kč

SdíletSdílet přes Facebook
Oblíbený produkt
Přidat do oblíbených
 • Odeslat produkt e-mailem
 • Odeslat produkt e-mailem

  DĚTSKÉ ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO myBuddy Moon 41072/35/16

  DĚTSKÉ ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO myBuddy Moon 41072/35/16

  Dětské závěsné svítidlo Moon z netradiční řady světel myBuddy kolekce Philips myKidsRoom rozzáří svým rozptýleným teplým bílým světlem dětský pokoj i dětské oči. Stínidlo ve tvaru srpečku měsíce s modrou čepičkou je vyrobeno z kvalitního plastu v bílé a modré barvě. Uvnitř skrývá patici E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 20 W. Úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp energetické třídy A s životností až 10 let je součástí balení. Nahrazuje klasickou žárovku o příkonu 95 W. Uvnitř modré čepičky skrýv...

  * Povinné položky

  Dětské závěsné svítidlo Moon z netradiční řady světel myBuddy kolekce Philips myKidsRoom rozzáří svým rozptýleným teplým bílým světlem dětský pokoj i dětské oči. Stínidlo ve tvaru srpečku měsíce s modrou čepičkou je vyrobeno z kvalitního plastu v bílé a modré barvě. Uvnitř skrývá patici E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 20 W. Úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp energetické třídy A s životností až 10 let je součástí balení. Nahrazuje klasickou žárovku o příkonu 95 W. Uvnitř modré čepičky skrývá integrovaný LED zdroj o příkonu 1 x 2 W, který pomocí vestavného přepínače snadno přepíná mezi plným světlem a dekorativním promítáním hvězdné oblohy na strop. Toto úsporné LED světlo může v noci sloužit i jako noční orientační světlo. LED diody jsou součástí svítidla a nelze je měnit. Philips poskytuje prodlouženou záruku 5 let na LED zdroj a vinutí. Délka zavěšení je flexibilně nastavitelná při instalaci od 48 do 200 cm. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.


             


  Philips myKidsRoom


  Společnost  Philips nezapomíná ani na ty nejmenší a tak přichází s řadou svítidel v kolekci myKidsRoom vyrobených přímo pro děti. V nabídce je velké množství barev, tvarů a typů zajímavých provedení, které pomáhají vytvořit svět, kde děti s oblibou dělají to, co mají nejraději. Všechna svítidla nabízejí rozptýlené hřejivé bílé světlo, které působí uklidňujícím a útulným dojmem. Jejich přidanou hodnotou je pochopitelně i vzhled, který pomáhá dětem rozvíjet jejich fantazii, pomáhá jim ve večerním zklidnění před spánkem a najdete zde i lampičky a baterky vhodné jako noční orientační světlo, které pomáhá dětem překonat strach ze tmy. Při výrobě této kolekce je velmi pečlivě dbáno na použité kvalitní a odolné materiály, aby byly produkty spolehlivé a použití bylo pro děti bezpečné.


  Krytí IP20


  Interiérová svítidla jsou vyrobena pro použití v domácnostikanceláři nebo v jiných vnitřních prostorách. Označení krytí stupněm IP vyjadřuje dva údaje. Prvním je stupeň ochrany proti prachu a druhým proti vodě. Svítidla s krytím IP20 jsou chráněna proti vniknutí pevných cizích těles o průměru 12,5 mm a větších a před dotykem prstem. Proti vodě nejsou chráněna. Toto krytí je nejčastějším pro zařízení určených pro interiéry.

  Patice E27
  Barva světla (teplota chromatičnosti) 2700K - teplá bílá
  Stmívač nelze
  Zdroj součástí balení Ano
  Krytí IP20
  Trafo Ano
  Napájení 220-240 V
  Barva bílá/ modrá
  Délka 180 mm
  Energetická třída 1.zdroj: A, lze použít i A+, A, B, C, D, E 2.zdroj: A+
  Materiál plast
  Maximální příkon 1.zdroj: 1x20W/ 2.zdroj: 1x2W
  Šířka 253 mm
  Typ zdroje 1.zdroj: úsporná fluorescenční žárovka Philips EcoLamp/ 2.zdroj: integrovaný LED
  Výkon úsporného zdroje srovnatelný s výkonem klasické žárovky 1.zdroj: 95 W/ 2.zdroj: 15 W
  Vypínač integrovaný přepínač mezi funkcí plného světla/ nočního orientačního světla
  Výška min. 480 mm - max. 2000 mm
  Záruční doba 2 roky/ LED zdroj: 5 let PHILIPS
  Životnost přiložené žárovky: 10 000 hodin/ LED zdroje: 20 000 hodin

   Recenze tohoto produktu

   x

   Hodnocení produktu

   Doporučujete tento produkt?

   NehodnocenoHvězda
   Počet recenzí:0
   Doporučuje:0% zákazníků
   Zakoupilo:0+ zákazníků

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   0x

   Recenze

   Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.